Engagera dig i Navitas arbete!

Vi söker nu medlemmar som vill engagera sig i föreningens arbete.
Utskott vi söker platser i är:

  • 2 personer till Event
    Anordnar sociala evenemang för föreningens medlemmar, arrangerade kick-off-sittning och volleybollturnering i våras och nu i höst har de en ny sittning på HG inplanerad.
  • 1 person till Näringsliv/gästföreläsare
    Söker och har kontakt med företag och gästföreläsare som vill föreläsa eller inleda samarbeten med föreningen. Fixade två intressanta föreläsningar i våras och har både nya gästföreläsare och företag på gång under hösten.

Vi ser gärna att personer från alla årskurser söker, det gäller även er i ettan som precis kommit hit. Du behöver inte ha någon tidigare erfarenhet från arbete i förening, så länge som du är driven att lära dig, träffa nya människor och vill göra föreningen så bra det bara går för sina medlemmar.

Skicka ett mail till navitas.studentforening <at> gmail.com (ersätt <at> med @) och berätta lite kort om vad du vill göra i föreningen. Tveka inte heller över att kontakta oss om du vill veta mer om att arbeta i föreningen.

Sista dag att söka är satt till 30 september.